Autor Wątek: Axell Holandia Sp. z o.o.  (Przeczytany 4474 razy)

Offline guide1984

• Newbie
  • *
Axell Holandia Sp. z o.o.
« dnia: Wrzesień 30, 2013, 11:44:13 am »
Jestem pracownikiem Axell od dwóch tygodni, pracuję na wózku widłowym. Może nie jest to raj, ale naprawdę te opinie wyżej są mocno przesadzone. Pisane pewnie przez nieudaczników i tych, co se przyjeżdżają do holandii na wycieczkę, a robota ma być tylko dodatkiem, żeby hajsu starczyło na przyjemności. To co wyżej pisze Rico, to święta prawda, decydując się na robotę zagranicą przez pośrednika, nie ważne czy agencja, czy ktoś inny, nie można liczyć, że zarobimy miliony i jeszcze codziennie będzie nam ktoś dziękował za to, że tu jesteśmy. Te wszystkie żale i bluzgi, które ktoś się wysilił tu wypisać są żałosne i kompletnie pozbawione sensownej treści. Zgłosiłem administratorowi wszystkie te posty, bo sam szukałem opinii o firmach właśnie w sieci. I takie pseudoopinie, jakie tu figurują powinny być od razu kasowane. Nawet jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy, nie musi zaraz obrażać i wyzywać od najgorszych wszystkich, których spotkał na drodze. Frustratom dziękujemy. Taki człowiek nie znajdzie roboty nigdzie, bo brak kultury i podstaw wychowania biją po oczach z daleka.
Nie chcę pisać, że praca jest super, zarobki jeszcze lepsze, a mieszkanie to pałac, ale ja po prostu potrzebuję pracy i muszę się na to godzić... Zawsze mogło być gorzej.

Offline tomeh

• Newbie
  • *
    • Portal informacji i porad
Odp: Axell Holandia Sp. z o.o.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2014, 16:45:16 pm »
To dawniej i moje miejsce do zatrudnienia, raczej trudno piać tam że jest dobrze - bo jest od nich przeciętnie.

Witam.nl - Polacy w Holandii. Praca w Holandi

Odp: Axell Holandia Sp. z o.o.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2014, 16:45:16 pm »