Autor Wątek: Timing  (Przeczytany 5262 razy)

Offline Observator

• Newbie
  • *
Timing
« dnia: Sierpień 08, 2013, 19:59:36 pm »
Jest niemozliwe opisac calosc dzialan duzych agencji pracy majacych po kilka, kilkanascie lub kilkadziesiat oddzialow, jednak to, co mnie spotkalo jest godne opisania.

Przez dwa miesiace bezskutecznego poszukiwania pracy odezwala sie do mnie pani z jednego z oddzialow biura Timing. Rozmowa rekrutacyjna (w tym bardzo krotki test jezykowy) trwala kilka minut. Procz zakresu obowiazkow zostalem poinformowany o wynagrodzeniu i ogolnych warunkach umowy. Droga mailowa przeslalem dokumenty (id, prawo jazdy, sofi, numer konta bankowego). Nastepnego dnia ustalono termin kontaktu z pracodawca. I tu kolejne mile zaskoczenie. W siedzibie pracodawcy rowniez urzeduje  przedstawiciel Timing sluzacy pomoca w trybie natychmiastowym. Jest rowniez mini magazyn, gdzie na miejscu mozna pobrac odziez ochronna w przypadku zniszczenia, utraty lub zapomnienia. 2 godziny szkolenia zakonczylo sie zwiedzaniem zakladu z mozliwoscia zapoznania sie z przyszla praca. Z uwagi na moja slaba znajomosc jezyka doszlo do nieporozumienia w komunikacji z rekruterem. Juz na nastepny dzien rano sprawa zostala wyjasniona przez biuro i zostalem przyjety. Pol godziny po zatwierdzeniu mojej aplikacji dostalem plan pracy na przyszly tydzien - godziny pracy wraz z dokladnym wskazaniem stanowiska. Otrzymalem tez 12-stronnicowa broszure z dokladnym opisem kazdego miejsca pracy i przepisow obowiazujacych podczas pracy na nich. Godzine pozniej otrzymalem telefon (juz po holendersku) z zaproszeniem na podpisanie umowy w biurze. Czuje, ze emocje jeszcze ze mnie nie opadly, ale nie spotkalem jeszcze tak szybkiej i profesjonalnej rekrutacji, a przede wszystkim nigdy nie widzialem tak zacietej walki biura o szarego Polaka. Na moje miejsce mogi miec w godzine 10 innych osob, jednak postanowili zawalczyc o mnie. Zadzwonili do pracodawcy, wyjasnili nieporozumienie i dali szanse nie widzac mnie nawet na oczy.

Offline tomeh

• Newbie
  • *
    • Portal informacji i porad
Odp: Timing
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2014, 16:44:38 pm »
Widać fajna agencja skoro postąpiła tak dobrze. Może ktoś zna jeszcze o niej jakieś opinie ?

Witam.nl - Polacy w Holandii. Praca w Holandi

Odp: Timing
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2014, 16:44:38 pm »