Autor Wątek: Work Today / Tempo-Team  (Przeczytany 4221 razy)

Offline ewe12

• Newbie
  • *
Work Today / Tempo-Team
« dnia: Czerwiec 17, 2014, 11:45:22 am »
Jesli chodzi o agencje work today ktora wysyla do pracy w tempo team to usluga sie nie zgadza z opisem. Ja osobiscie kiedy przyjechalam pierwszy raz na 3 tygodniowy okres pracy czekalismy 5 godzin pod biurem po calonocnej jezdzie autokarem zanim dowiedzielismy sie co w ogole mamy ze soba zrobic (a mielismy tylko podpisac papierki), za drugim razem przyjechalismy pod to samo biuro, kierowca wysadzil nas z informacja ze biuro otwieraja za godzine po czym odjechal a my musielismy sami dobijac siemdo koordynatorow zeby ktokolwiek po nas przyjechal (zaznaczam ze przyjechalismy z przewoznikiem rekomendowanym przez tempo team), stalismy ogolnie prawie 8 godzin na mrozie bez jakichkolwiek konkretnych informacji (informacje byly ale mijaly sie z rzeczywistoscia) I czekalismy az ktos laskawie nas odbierze po czym uslyszelismy pytanie dlaczego wczesniej nie skontaktowalismy sie z koordynatorem (osoby ktore pierwszy raz przyjechaly z tego biura nie mogly wiedziec co robic z reszta ja sama bylam zaskoczona ze nikt po 3 godzinach nie zareagowal na to ze nie dotarlo 10 osob w wyznaczone miejsce). Umowa podpisywana jest w jezyku holenderskim I nie jest nam tlumaczone co w niej jest. Na poczatku jest wszystko ok, przez pierwsze dwa, trzy miesiace oieniadze sie zgadzaja albo po prostu nie potrafimy jeszcze obliczyc ile sie nam nalezy, ksiegowa z zewnatrz twierdzi ze salarisy (czy loonstrock) sa jakas bajka :) samochody ktore sa zarejestrowane na 4 osoby musaa miescic 5 osob (a raz nawet musialo pomiescic szesc osob!! A reakcja biura to 'musicie sie tak troche pomeczyc bo ja nie wiem co z wami zrobic') kierowcy ktorzy maja burdel w samochodzie jezdza z narazeniem zycia badz zdrowia innych uczestnikow ruchu a koordynator nie reaguje kiedy takie sytuacje sa zglaszane po trzy razy. Wracajac do pieniedzy, osoby ktore sa bez wiekowki czedto dostaja rowne wyplaty z 20-sto latkami. Nikt nie potrafi rzetelnie wytlumaczyc co jest na kwitach z wyplatami. Kary na glupoty sa nielsuszn7e przyznawane, koordynator na hotelu wchodzi do pokoi pod nasza nieobecnosc. Niektorzy jobcoache nie wykonuja swoich obowiazkow jakmsie nalezy, juz nawet od ludzi slyszy sie do kogo warto isc jak sie ma pilna sprawe I osoba ktora nie powinna nam zalatwiac spraw robi to za kogos innego. Nie ma komunikacji miedzy przedstawicielami w miejscu pracy a miejscem zamieszkania. Chorobowe nie zostaja wyplacone tylko dlatego ze tego przeplywu informacji nie ma. Nie obchodzi ichnze caly tydzien nie bedziesz mial pieniedzy bo slyszysz od koordynatorow w pracy ze jestes tylko numerkiem. Nie mozna powiedziec ze cala agencja jest nie w porzadku, jest duzomrzeczy ktore sa plusami ale wszystkie te male pierdoly jak np brak kart parkingowych I wycieczki prawie 2 km do samochodu przed praca, za male pokoje w hotelu, brak garnkow czy patelni, uporczywy ciec z hotelu czepiajacy sie wszystkiego I problemy z pieniedzmi doprowadzaja do psychicznego przemeczenia I ja po ponad pol rocznej pracy dla tego biura mam serdecznie wszystkiego dosc, pojawilo sie psychiczne zmeczenie rzeczami ktore skladaja sie na ogokny balagan a wynika to przede wszystkim z braku logicznego myslenia.

Offline tomeh

• Newbie
  • *
    • Open YouWeb
Odp: Work Today / Tempo-Team
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2014, 16:43:45 pm »
To podobna opinia do tej jaką słyszałem od znajomego o tej agencji, fakt że tam było załatanie i brak jakiegoś logicznego ciągu dialogu. Lepiej być uprzedzonym.
open-youweb.com - Serwis tematyczny

Witam.nl - Polacy w Holandii. Praca w Holandi

Odp: Work Today / Tempo-Team
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2014, 16:43:45 pm »